İndir5 > Mobil > Android > Firefox Web Browser İndir (Android)

Firefox Web Browser İndir (Android)

Android cihazlarınız için hızlı, akıllı ve güvenli bir internet tarayıcı arıyorsanız bu tarayıcıyı mutlaka deneyin.

16 Kasım 2015
92
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : Cihaza göre değişir
Sistem : Android (Cihaza göre değişir)
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Mozilla

Android İçin İnternet Tarayıcı Uygulaması

Firefox Web Browser uygulaması Android işletim sistemli mobil cihazlar için geliştirilmiş ücretsiz ve Türkçe bir web tarayıcı uygulamasıdır. Pop-up engelleme, sekmede tarama özelliği, entegre Google arama, basitleştirilmiş gizlilik kontrolleri ve çok daha fazla özellikleri ile kullanılabilecek en iyi web tarayıcılardandır. Bilgisayarda başarılı olan Mozilla Firefox internet tarayıcı artık Android cihazlarınızda.

Sponsorlu Bağlantılar


Tarayıcı yazım denetimi, canlı imleme, akıllı yer imleri, indirme yöneticisi, özel tarama, konuma göre tarama gibi gelişmiş özellikler sunmaktadır. Uygulama hem hızlı hem akıllı hemde güvenli bir tarayıcıdır. Uygulamanın akıllı arama özelliği ile internette aradığınıza çok daha hızlı ulaşacaksınız.

Firefox Web Browser android-1

Ayrıca gizli gezinti özelliği ile kimse sizi takip edemez. Android cihazınızda kullanacağınız bu uygulamayı bilgisayar veya diğer mobil cihazlarınız arasında eşitleyebilir ve bütün ayarlarınızı bilgisayarınızda ve mobil cihazlarınızda aynı yapabilirisiniz. Yani senkronizasyon özelliği bulunmakta.

Firefox Web Browser Ekran Görüntüleri

Firefox Web Browser Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.