İndir5 > Mobil > iOS > Firefox Web Browser İndir (iOS)

Firefox Web Browser İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletleriniz için hızlı, akıllı ve güvenli bir internet tarayıcı arıyorsanız bu tarayıcıyı mutlaka deneyin.

16 Kasım 2015
Ücretsiz Türkçe 29.4 MB v.Son Sürüm
173
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Web Tarayıcı Uygulaması

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Firefox Web Browser uygulaması ücretsiz ve Türkçe bir web tarayıcı uygulamasıdır. Pop-up engelleme, sekmede tarama özelliği, entegre Google arama, basitleştirilmiş gizlilik kontrolleri ve çok daha fazla özellikleri ile kullanılabilecek en iyi web tarayıcılardandır. Bilgisayarda başarılı olan Mozilla Firefox internet tarayıcı artık iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde.

Sponsorlu Bağlantılar


iOS cihazlarınızda tarayıcı yazım denetimi, canlı imleme, akıllı yer imleri, indirme yöneticisi, özel tarama, konuma göre tarama gibi gelişmiş özellikler sunmaktadır. iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde kullanacağınız bu uygulama hem hızlı hem akıllı hemde güvenli bir tarayıcıdır. Uygulamanın akıllı arama özelliği ile internette aradığınıza çok daha hızlı ulaşacaksınız.

Firefox web browser ios-1

Ayrıca gizli gezinti özelliği ile kimse sizi takip edemez. iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizdeki bu uygulamayı bilgisayar veya diğer mobil cihazlarınız arasında eşitleyebilir ve bütün ayarlarınızı bilgisayarınızda ve mobil cihazlarınızda aynı yapabilirisiniz. Yani senkronizasyon özelliği bulunmakta.

Firefox Web Browser Ekran Görüntüleri

Firefox Web Browser Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.