İndir5 > Mobil > iOS > FitWell İndir (iOS)

FitWell İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde kullanıcılarına bir beslenme uzmanı ve yaşam koçu gibi tavsiyeler bulabileceğiniz bir sağlıklık yaşam uygulaması.

15 Şubat 2017
Ücretsiz Türkçe 148 MB v.Son Sürüm
191
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Sağlıklı Yaşam Uygulaması

FitWell uygulaması iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir sağlıklık yaşam uygulamasıdır. Yani nasıl sağlıklık yaşanabilir sorusuna cevap bulabileceğiniz bir uygulama. iOS cihazınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama sayesinde sağlıklı bir vücuda kavuşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu uygulama kullanıcılarının hem beslenme hemde spor alışkanlıklarını takip etmekte ve buna göre kişiye özel beslenme ve spor listesi çıkarmakta. Oldukça kaliteli bir tasarıma sahip iOS cihazınızdaki bu uygulama, size nasıl beslenmeniz gerektiğini ve nasıl spor yapmanız gerektiğini size söylüyor.

FitWell ios-3

Eğer kendinize ait bir diyet programınız varsa bunu iOS cihazınızdaki bu uygulamaya girebilir ve spor aktivitelerinizi yaparken müzikte dinleyebilirsiniz. Kısacası sizin beslenme uzmanınız ve yaşam koçunuz olabilecek bir uygulama.

FitWell Ekran Görüntüleri

FitWell Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.