İndir5 > Mobil > Android > Fleksy İndir (Android)

Fleksy İndir (Android)

Android cihazlarınızdan mesajlaşırken ekstra birçok özelliğe sahip ve kişiselleştirebileceğiniz gelişmiş ve kapsamlı bir klavye uygulaması.

15 Şubat 2017
Ücretsiz Türkçe 13.89 MB v.Son Sürüm
177
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Gelişmiş Klavye Uygulaması

Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletleriniz için geliştirilmiş bir klavye uygulamasıdır. Eğer mobil cihazınızdaki varsayılan klavyeyi kullanamıyorsanız yada kendinize göre özelleştiremiyorsanız sizi kısıtlamayacak bu klavye uygulamasını kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak yayınlanan bu uygulama kullanıcılarına birçok avantaj sağlayabilir.

Sponsorlu Bağlantılar


Kaydırarak yazma özelliği ile daha hızlı yazı yazabilirsiniz. Ayrıca yazdıklarınızı tahmin ederek sizi kelimeyi sonuna kadar yazma zahmetinden kurtarır. Ayrıca daha da hızlı yazabilmeniz ve yazdıklarınızı silebilmeniz için kendi içinde kısayollar da mevcut.

Uygulamanın gif özelliği de mevcut. Böylece yazmak istediklerinizi giflerle daha iyi anlatabilirsiniz. Milyonlarca emoji ve çıkartmanın yanı sıra birbirinden kaliteli temalar ile de sürekli aynı renkteki klavye ile yazmak zorunda değilsiniz. Yani sizi klavye konusunda özgür bırakan bir uygulama.

Fleksy Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.