İndir5 > Mobil > iOS > Focus by Firefox İndir (iOS)

Focus by Firefox İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizden Safari tarayıcınızda reklamları engellemek/kapatmak için Mozilla tarafından geliştirilen bir uygulama.

11 Aralık 2015
Ücretsiz İngilizce 2.9 MB v.Son Sürüm
177
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Reklam Engelleme Uygulaması

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Focus by Firefox uygulaması ücretsiz bir reklam engelleme uygulamasıdır. App Store’da güvenilir bir reklam engelleme uygulaması arıyorsanız Mozilla tarafından geliştirilen bu uygulamayı denemelisiniz. bu uygulama sayesinde Safari web tarayıcınızda güvenli ve hızlı bir şekilde gezinebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Uygulama ile reklam engelleme kategorilere ayrılmış. Yani bütün reklamları engellemiyor ve size tercih hakkı sunuyor. Reklam, sosyal medya ve analiz araçları kategorilerinden istediğinizi engelleyebilirsiniz. Bu uygulama açık kaynak engelleme listesi temel alınarak hazırlanmıştır. Bu uygulama sadece iOS işletim sisteminin kendi tarayıcısı olan Safari internet tarayıcısında çalışmakta.

Focus by Firefox ios3

Eğer iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde Firefox tarayıcı kullanıyorsanız bu tarayıcı da bu uygulama çalışmaz. Çünkü Apple 3. parti web tarayıcılarında içerik engelleme sistemini kapattı. Uygulamanın başlıca görevleri veri tüketimini azaltmak, kişisel verilerinizi korumak ve gizliliğinizi korumak.

Focus by Firefox Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.