İndir5 > Mobil > Android > Football Manager Mobile 2016 İndir (Android)

Football Manager Mobile 2016 İndir (Android)

Android cihazlarınızda menajerlik yapıp birbirinden zorlu maçlar yapacağınız güzel bir oyun.

2 Ocak 2017
Ücretli İngilizce Cihaza göre değişir v.Son Sürüm
229
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Menajerlik Oyunu

Football Manager Mobile 2016 oyunu Android işletim sistemli akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilmiş bir menajerlik oyunudur. Bilgisayarlarda oynanan Football Manager 2016 oyununun akıllı telefon ve tablet sürümü olan bu oyunu Google Play’den indirebilirsiniz. Oyun Avrupa liglerinin hepsini kapsamakta.

Sponsorlu Bağlantılar


Avrupa’daki 14 ülkedeki futbol kulüplerinden istediğiniz takımın başına geçebilirsiniz. Yaptığınız maçları 2 boyutlu olarak izleme imkanınız da var. Oyunu hareket halinde iken bile oynayabilirsiniz. Bu oyunda maç esnasında takımınıza sürekli olarak talimatlar verebiliyorsunuz. Böylece takım sürekli sizin kontrolünüzde oluyor.

Football Manager Mobile 2016 android-3

Oyunda antrenman bölümü unutulmamış. Her maça göre takımınıza antrenman yaptıracak yeni antrenörler oyuna eklenmiş. Tecrübesi az ama iyi futbol oynayan futbolcuları takımınıza kiralayabilirsiniz. Ayrıca menajerlik kariyerinize başladığınız ilk sezonun transfer döneminde “ilk transfer döneminde bütçe yok” seçeneğini işaretlerseniz sadece ücretsiz transferleri görebilirsiniz.

Football Manager Mobile 2016 Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.