İndir5 > Mobil > iOS > Football Manager Mobile 2016 İndir (iOS)

Football Manager Mobile 2016 İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizde menajerlik yapıp birbirinden zorlu maçlar yapacağınız güzel bir oyun.

23 Kasım 2015
Ücretli İngilizce 629 MB v.Son Sürüm
318
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Menajerlik Oyunu

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş Football Manager Mobile 2016 oyunu bir menajerlik oyunudur. Bilgisayarlarda oynanan Football Manager 2016 oyununun akıllı telefon ve tablet sürümü olan bu oyunu App Store’dan indirebilirsiniz. iOS cihazınızda severek oynayacağınız bu oyun Avrupa liglerinin hepsini kapsamakta.

Sponsorlu Bağlantılar


Avrupa’daki 14 ülkedeki futbol kulüplerinden istediğiniz takımın başına geçebilirsiniz. Yaptığınız maçları 2 boyutlu olarak izleme imkanınız da var. Yürürken, otobüste iken v.b. gibi hareket halinde iken bile oyunu oynayabilirsiniz. iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizdeki bu oyunda maç esnasında takımınıza sürekli olarak talimatlar verebiliyorsunuz. Böylece takım sürekli sizin kontrolünüzde oluyor.

Football Manager Mobile 2016 ios-2

Maalesef ücretli olan bu oyunda antrenman bölümü bulunmakta. Her maça göre takımınıza antrenman yaptıracak yeni antrenörler oyuna eklenmiş. Tecrübesi az ama iyi futbol oynayan futbolcuları takımınıza kiralayabilirsiniz. Ayrıca iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizde menajerlik kariyerinize başladığınız ilk sezonun transfer döneminde “ilk transfer döneminde bütçe yok” seçeneğini işaretlerseniz sadece ücretsiz transferleri görebilirsiniz. Teknik direktörlük anlamında her şeyi yaşayacağınız bir oyun.

Football Manager Mobile 2016 Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.