İndir5 > Windows > Full DVD Ripper Free İndir

Full DVD Ripper Free İndir

Full DVD Ripper her türlü video ve ses dosyalarını bütün multimedya cihazlara uygun hale getirebilirsiniz. Bu yazılım ile videoları kırpabilir, video boyutunu değiştirebilir, görüntü efekti verebilir, birleştirme ve bölme yapabilir, filigran/altyazı/müzik ekleyebilirsiniz.

12 Ağustos 2017
186
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Deneme Sürümü
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 26.2 MB
Sistem : Windows 7, XP, Vista
Versiyon : V9.32

Ücretsiz DVD Video Dönüştürme Programı

Full DVD Ripper programı hemen hemen tüm video / ses formatları DVD filmleri çeşitli multimedya cihazlara uygun hale getirmektedir. Bu multimedya aracı sayesinde film koleksiyonunuzu kolaylıkla organize edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Full DVD Ripper programı AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/MPEG-4 AVC, RM, MOV, XviD, ve 3GP de dahil olmak üzere bütün formatları destekler. Ayrıca MP3, WMA, WAV, RA, M4A, AAC, AC3 veya OGG dosyalarını iPod, iPhone, Apple TV, ya da cep telefonu ya da diğer dijital cihazlar ile uygun hale getirir. Bu yazılım ile aynı zamanda videoları düzenlemek ve video boyutu ayarlamak, görüntü efektleri vermek, filigran / altyazı / müzikler eklemek de mümkün.

Full DVD Ripper Free

Full DVD Ripper düzenleme seçenekleri ile oldukça gelişmiş bir programdır. Video klipleri kesmek, geçiş efektleri verme, kırpma, seçilen sahneleri birleştirme, altyazı ve müzikleri ekleyeme ve filigran eklemek çok kolay.

Full DVD Ripper Free Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.