İndir5 > Windows > Game Booster İndir

Game Booster İndir

Bilgisayar oyunlarını hızlandıran ve siz oyun oynarken bütün kaynakların kullanım önceliğini oyun için ayıran ücretsiz ve Türkçe bir program.

2 Aralık 2015
179
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 4.1 MB
Sistem : Windows 8.1/8/7/Vista/XP
Versiyon : 3.4
Üretici : iobit

PC İçin Oyun Hızlandırma Programı

Bilgisayarda oyun oynarken insanın canını sıkan en büyük sorun oyunun takılması. Böyle olduğu durumlarda oyun oynamak işkenceye dönüşüyor. Ama program geliştiriciler bu konuda da oyunseverlerin yardımına koşuyorlar. Game Booster isimli oyun ile oyun performansınızı artırabilir ve oyunları takılmadan oynayabilirsiniz. Çünkü bu program Windows bilgisayarlarda kullanabileceğiniz bir oyun hızlandırma programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar


Hem ücretsiz olması hemde Türkçe dil desteğinin olması da oyun severler için bu programın önemini daha da artırmakta. Bu program oyunun yanı sıra bilgisayarınızı da hızlandıracak bir program. Aynı zamanda sistem analizi yaparak istatistikleri size gösterir.

Siz oyun oynarken program, bilgisayarınızdaki kaynakları optimize eder ve böylece bilgisayarınızın performansı artar. Ayrıca program siz oyun oynarken sistemi kaynaklarının önceliğini oyuna verir. Diğer yandan oyunun kayıtlı olduğu dizini birleştirerek oyunun verilere daha çabuk erişmesini sağlar.

Game Booster Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.