İndir5 > Mobil > iOS > Gangstar Vegas İndir (iOS)

Gangstar Vegas İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde şehri yakıp yıkacağınız GTA benzeri bir oyun. Aksiyon ve macera tadında kaliteli bir oyun.

28 Ekim 2016
172
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 2.05 GB
Sistem : iOS 6.1.6 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Gameloft

iPhone ve iPad İçin GTA Benzeri Oyunu

Gangstar Vegas oyunu iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş açık dünyada geçen GTA tarzı bir oyun. Şehirde gangsterlik yapabileceğiniz oyun Gameloft imzası taşımakta. iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyun açık dünya tarzında. Yani ister görevlerinizi yerine getirin isterseniz kafanıza göre şehirde dolaşıp şehri birbirine katın.

Sponsorlu Bağlantılar


iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu oyunda yapmanız gereken birçok görev var. Görevleri yapmaya başladığınızda sizde göreceksiniz ki oldukça uzun bir oyun. Kullandığınız silahlar ve araçlar oldukça çılgınca. iOS cihazınızda severek oynayacağınız bu oyunda karakterinizi kişiselleştirme imkanınız var.

gangstar-vegas-ios1

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizde hem havada hem karada hemde denizde birçok araç kullanacaksınız. Kimi zaman son model bir araba kimi zaman bir tank kimi zaman bir araçla uçuyorsunuz v.b. Oyun grafikleri, ses efektleri ve diğer bütün özellikleri ile beklentileri fazlası ile karşılayan popüler bir oyun.

Gangstar Vegas Ekran Görüntüleri

Gangstar Vegas Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.