Geekbench 4 İndir

Windows tablet ve bilgisayarlarınızın başta işlemcisi olmak üzere bütün donanımlarının performanslarını test edebileceğiniz bir uygulama.

2 Eylül 2016
47 4
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Deneme Sürümü
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 88.3 MB
Sistem : Windows 10/8.1/8/7
Versiyon : 4
Üretici : Primate Labs

Windows (PC) İçin Donanım Test Uygulaması

Geekbench 4 programı Windows işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilmiş bir işlemci test programıdır. Yani bu program ile Windows bilgisayarınızın işlemci performansının nasıl olduğunu test edebilirsiniz. Bu program hem tek çekirdekli hemde çok çekirdekli işlemcilerin performanslarını ölçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Her güncellemede kendini daha da yenileyen programın yeni sürümünde göze çarpan ilk değişiklik tasarım. Ayrıca yeni test bölümleri de eklenmiş. Bu program bilgisayarınızın sınırlarını zorlamakta. Bu programı bilgisayar kullanıcılarının yanı sıra dev şirketlerde kullanmakta.

Geekbench 4 windows-2

Microsoft, Samsung, AMD, HP gibi şirketlerde donanım testleri ve donanımlar  arası uyum sorunlarını bu program ile test etmekte. Bu program ile cihazlar arası sistem performansını karşılaştırabilirsiniz. Bilgisayarınızda yapacağınız testin süresi 20 dakikaya kadar çıkabilmekte.

Geekbench 4 Ekran Görüntüleri

Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar

Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.