İndir5 > Windows > Glary Utilities İndir

Glary Utilities İndir

Bilgisayarınızı optimize edip onaracak, performansını ve dolayısıyla hızını artıracak ücretsiz bir program.

21 Ağustos 2017
186
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 16.2 MB
Sistem : Windows 10, 8.1/8, 7, Vista, XP
Versiyon : 5.82.0.103
Üretici : Glarysoft

Ücretsiz Bilgisayar Temizleme ve Hızlandırma Programı

Glary Utilities programı Windows bilgisayarlar için geliştirilmiş bir temizleme ve bakım programıdır. Böylece bilgisayarınız hızlanacak, harddiskinizde alan açılacaktır. Diğer bir deyişle bu program bilgisayarınızı hızlandırır, tamir eder, sistem çöp dosyalarını temizler, geçersiz kayıt defteri girdilerini kaldırır/düzenler, internetten gelen gereksiz dosyaları siler.

Sponsorlu Bağlantılar


Android platformu için de geliştirilmiş bu program ile bilgisayarınızın performansı artacaktır. Türkçe dil desteğine sahip ve Ücretsiz olarak sunulan bu program ile web tarayıcısı eklentilerinizi de düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz. Program aynı zamanda bilgisayarınızda aynı veya benzer dosyaları bulabiliyor. Programın bir diğer özelliği ise dosyalarınıza şifre koyma özelliği. Yani görülmesini istemediğiniz dosyalara şifre koyabilirsiniz.

Bu program bilgisayarınızı baştan aşağıya tamir etmekte ve onarmakta. Yukarıda bahsettiğimiz özelliklerin yanı sıra bilgisayarınızı optimize eder, başlangıç programlarını düzenler, kısayolların bozuk olanlarını düzenler ve kullanılmayanları kaldırır, boş klasörleri bulur, dosyalarını güvenli bir şekilde kaldırır. Web tarayıcı olarak sadece Internet Explorer tarayıcısı desteklemekte.

Glary Utilities Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.