İndir5 > Mobil > Android > Glary Utilities İndir (Android)

Glary Utilities İndir (Android)

Android akıllı telefonunuzu ve tabletinizi temizleyerek ve optimize ederek hızlandıracak ve batarya ömrünü uzatacak bir uygulama.

19 Kasım 2015
Ücretsiz Türkçe 2 MB v.Son Sürüm
165
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Sistem Temizleme Uygulaması

Android işletim sistemli akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilmiş Glary Utilities uygulaması Türkçe ve ücretsiz bir sistem temizleme ve optimize etme uygulamasıdır. Bilindiği gibi bir Android akıllı telefonun yada tabletin hızı ilk alındığı günkü gibi kalmıyor. Kullandıkça yavaşlıyor ve çekilmez bir hale geliyor. Örneğin rehber tuşuna basıp en az 10 saniye beklediğimiz dahi oluyor. Peki bunu çözümü ne? Yani kendinize yeni bir Android mobil cihaz satın alacaksınız yada bu gibi uygulamaları kullanarak Android cihazınızı optimize edip hızlandıracaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar


Bu uygulama bu alanda başarılı olmuş bir uygulama. Windows bilgisayarlar için de geliştirilmiş olan bu uygulamanın birçok özelliği var. Bunlardan birisi gereksiz dosyaları hızlı bir şekilde silme. Böylece cihazınızda depolama alanı açılır cihazınız hızlanır.

Glary Utilities android-1

Bir diğer özellik arka planda çalışan ve mobil cihazınızın bataryasını bitiren uygulamaları kapatır. İstediğiniz uygulamayı bu uygulama ile kaldırabilirsiniz. Yani uygulama yöneticisi özelliğine sahip. Android cihazınızdaki tarayıcıların hepsinin arama geçmişini bir defada silebilirsiniz. Diğer bir özellik ise Android cihazınızın şarj süresini artırmak için önlemler alır ve uygular.

Glary Utilities Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.