İndir5 > Oyun > Goat Simulator – (Windows)

Goat Simulator – (Windows)

Açık Dünya Simülasyon Oyunu İlk olarak bağımsız geliştiriciler tarafından küçük bir mod olarak sunulan fakat beklenenden daha büyük bir ilgiyle karşılaşan Goat Simulator, sınırsız eğlence vaat eden bağımsız, açık dünya simülasyon oyunudur. Oyunda, bir keçi ile sınırsızca her şeyi yaparken dilerseniz arkadaşlarınız ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Üstelik ıssız dağlarda koşuşurken kendinizi bir anda bir apartmanın […]

4 Mayıs 2015
246
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretli
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 2 GB
Sistem : Win8/Win7/Win8.1
Versiyon : Son Sürüm

Açık Dünya Simülasyon Oyunu

İlk olarak bağımsız geliştiriciler tarafından küçük bir mod olarak sunulan fakat beklenenden daha büyük bir ilgiyle karşılaşan Goat Simulator, sınırsız eğlence vaat eden bağımsız, açık dünya simülasyon oyunudur. Oyunda, bir keçi ile sınırsızca her şeyi yaparken dilerseniz arkadaşlarınız ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Üstelik ıssız dağlarda koşuşurken kendinizi bir anda bir apartmanın çatısında ya da mağazada bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Kurallar Olmadan Oynayın

Açık dünya oyunları, en çok ilgi çeken ve büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşan oyun türlerinden birisidir. Fakat bu tür oyunlarda sunulan kısıtlayıcı kurallar, oyuncuların yeteri kadar keyif almasına izin vermez. Goat Simulator ise herhangi bir kurala bağlı olmadan dilediğiniz gibi hareket etmenizi ve zarar vermenizi sağlıyor.

Goat Simulator oyna

Hiç kuşkusuz bugüne kadar kullandığımız karakterler, canavarlar epey ilgi çekici grafiklere sahipti. Peki, daha önce hiçbir keçiyi kontrol ettiniz mi? Bir keçinin neler yapabileceğini düşünüyorsunuz? Bütün kuralları alt üst eden bu keçi, mağazalara, evlere, araçlara ve çöp bidonlarına dahi girmenizi sağlıyor.

Goat Simulator Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.