İndir5 > Oyun > Gods of Rome İndir

Gods of Rome İndir

Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarlarınızda tanrılar, efsanevi kahramanlar, savaşçılar ve daha birçok güçlü varlıkların dövüşlerine tanık olacaksınız.

25 Aralık 2015
Ücretsiz Türkçe 882 MB v.Son Sürüm
434
Sponsorlu Bağlantılar

PC İçin Tanrı Dövüşleri Oyunu

Windows 8.1 ve üzeri işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilmiş Gods of Rome oyunu bir dövüş oyunudur. PC (Windows) platformu için başarılı oyunlar çıkaran Gameloft tarafından geliştirilen bu oyunda dövüşecek olanlar Roma’nın tanrıları. Türkçe dil desteği de sahip bu oyunu Windows mağazasından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarlarınızdaki bu oyunda antik çağlara yolculuk edeceksiniz. Fantastik bir dünyada geçen oyundaki dövüşçüler tanrılar, efsanevi kahramanlar, savaşçılar, canavarlar ve daha fazlası. Oyunda dövüşecek olan efsanevi güçler başta Zeus olmak üzere Hades, Athena, Atlas ve Medusa, Spartaküs ve çok daha fazlası.

Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarlarınızda oyunu açtığınız zaman sizi bir hikaye bekliyor. Kısa bir anlatımdan sonra oyuna geçiyorsunuz. Oyunda ilk olarak küçük bir dövüş yapıyorsunuz ve bu dövüş sırasında size nasıl oynayacağınız adım adım gösteriliyor. Nasıl saldıracağınız, nasıl savunma yapacağınız, savunma yapan rakibe nasıl vurmanız gerekiyor gibi.

Gods of Rome windows-2

Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarınızın ekranının üstünde dövüşçülerin can barları varken ekranın altında ise özel güçleri gösteren bar çubukları var. Bu özel güçleri gösteren bar çubukları yandığında yada dolduğunda bu güçlerinizi kullanabilirsiniz.

Gods of Rome Ekran Görüntüleri

Gods of Rome Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.