İndir5 > Mobil > Android > Gods of Rome İndir (Android)

Gods of Rome İndir (Android)

Android cihazlarınızda tanrılar, efsanevi kahramanlar, savaşçılar ve daha birçok güçlü varlıkların dövüşlerine tanık olacaksınız.

23 Aralık 2015
144
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 31 MB
Sistem : Android 4.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Gameloft

Android İçin Tanrıların Dövüşü Oyunu

Gods of Rome oyunu Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş bir dövüş oyunudur. Akıllı telefon ve tabletler için başarılı oyunlar çıkaran Gameloft tarafından geliştirilen bu oyunda dövüşecek olanlar Roma’nın tanrıları. Türkçe dil desteği de sahip bu oyunu Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Oyunda antik çağlara yolculuk edeceksiniz.Fantastik bir dünyada geçen oyunda bir tarafta tanrılar var diğer tarafta ise efsanevi kahramanlar var. Oyunda dövüşecek olan tanrılar başta Zeus olmak üzere Hades, Athena, Atlas ve Medusa. Efsanevi kahramanlar ise Spartaküs ve daha fazlası.

Oyunu açtığınız zaman sizi bir hikaye bekliyor. Kısa bir anlatımdan sonra oyuna geçiyorsunuz. İlk olarak küçük bir dövüş yapıyorsunuz ve bu dövüş sırasında size nasıl oynayacağınız adım adım gösteriliyor. Nasıl saldıracağınız, nasıl savunma yapacağınız, savunma yapan rakibe nasıl vurmanız gerekiyor gibi.

Gods of Rome android-1

Ekranın üstünde dövüşçülerin can barları varken ekranın altında ise özel güçleri gösteren bar çubukları var. Bu özel güçleri gösteren bar çubukları yandığında yada dolduğunda bu güçlerinizi kullanabilirsiniz.

Gods of Rome Ekran Görüntüleri

Gods of Rome Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.