İndir5 > Mobil > iOS > Gods of Rome İndir (iOS)

Gods of Rome İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde tanrılar, efsanevi kahramanlar, savaşçılar ve daha birçok güçlü varlıkların dövüşlerine tanık olacaksınız.

23 Aralık 2015
Ücretsiz Türkçe 713 MB v.Son Sürüm
198
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Tanrıların Dövüşü Oyunu

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş Gods of Rome oyunu bir dövüş oyunudur. iOS platformu için başarılı oyunlar çıkaran Gameloft tarafından geliştirilen bu oyunda dövüşecek olanlar Roma’nın tanrıları. Türkçe dil desteği de sahip bu oyunu App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


iOS cihazlarınızdaki bu oyunda antik çağlara yolculuk edeceksiniz. Fantastik bir dünyada geçen oyundaki dövüşçüler tanrılar, efsanevi kahramanlar, savaşçılar, canavarlar ve daha fazlası. Oyunda dövüşecek olan efsanevi güçler başta Zeus olmak üzere Hades, Athena, Atlas ve Medusa, Spartaküs ve çok daha fazlası.

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizde oyunu açtığınız zaman sizi bir hikaye bekliyor. Kısa bir anlatımdan sonra oyuna geçiyorsunuz. iOS cihazınızda ilk olarak küçük bir dövüş yapıyorsunuz ve bu dövüş sırasında size nasıl oynayacağınız adım adım gösteriliyor. Nasıl saldıracağınız, nasıl savunma yapacağınız, savunma yapan rakibe nasıl vurmanız gerekiyor gibi.

Gods of Rome ios-1

iOS cihazınızın ekranının üstünde dövüşçülerin can barları varken ekranın altında ise özel güçleri gösteren bar çubukları var. Bu özel güçleri gösteren bar çubukları yandığında yada dolduğunda bu güçlerinizi kullanabilirsiniz.

Gods of Rome Ekran Görüntüleri

Gods of Rome Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.