İndir5 > Mobil > Windows Phone > Gods of Rome İndir (Windows Phone)

Gods of Rome İndir (Windows Phone)

Windows Phone cihazlarınızda tanrılar, efsanevi kahramanlar, savaşçılar ve daha birçok güçlü varlıkların dövüşlerine tanık olacaksınız.

25 Aralık 2015
122
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 882 MB
Sistem : Windows Phone
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Gameloft

Windows Phone İçin Tanrı Dövüşleri Oyunu

Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş Gods of Rome oyunu bir dövüş oyunudur. Windows Phone platformu için başarılı oyunlar çıkaran Gameloft tarafından geliştirilen bu oyunda dövüşecek olanlar Roma’nın tanrıları. Türkçe dil desteği de sahip bu oyunu Windows Phone mağazasından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Windows Phone cihazlarınızdaki bu oyunda antik çağlara yolculuk edeceksiniz. Fantastik bir dünyada geçen oyundaki dövüşçüler tanrılar, efsanevi kahramanlar, savaşçılar, canavarlar ve daha fazlası. Oyunda dövüşecek olan efsanevi güçler başta Zeus olmak üzere Hades, Athena, Atlas ve Medusa, Spartaküs ve çok daha fazlası.

Gods of Rome windows phone-1

Windows Phone cihazlarınızda oyunu açtığınız zaman sizi bir hikaye bekliyor. Kısa bir anlatımdan sonra oyuna geçiyorsunuz. Oyunda ilk olarak küçük bir dövüş yapıyorsunuz ve bu dövüş sırasında size nasıl oynayacağınız adım adım gösteriliyor. Nasıl saldıracağınız, nasıl savunma yapacağınız, savunma yapan rakibe nasıl vurmanız gerekiyor gibi.

Windows Phone cihazınızın ekranının üstünde dövüşçülerin can barları varken ekranın altında ise özel güçleri gösteren bar çubukları var. Bu özel güçleri gösteren bar çubukları yandığında yada dolduğunda bu güçlerinizi kullanabilirsiniz.

Gods of Rome Ekran Görüntüleri

Gods of Rome Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.