İndir5 > Windows > GOM Audio İndir

GOM Audio İndir

Bilgisayarınızdaki müzik çalar programına alternatif olacak müzik player arıyorsanız, GOM Audio isimli bu ücretsiz müzik çalar programını indirebilirsiniz.

9 Ağustos 2017
Ücretsiz İngilizce 9,8 MB v.2.2.9.0
90
Sponsorlu Bağlantılar

Alternatif Müzik Player

GOM Audio programı popüler video oynatıcı GOM Player programının ses oynatıcı versiyonudur ve yüksek kalitede müzikler dinlemenizi sağlar. Bilgisayarınız için oldukça gelişmş ve alternatif olabilecek harika bir müzik çalar programıdır. İster CD, ister USB isterse de diğer ortamlardan müziklerinizi çalmanızı sağlar. Hemen hemen bütün ses formatlarını da destekler.

Sponsorlu Bağlantılar


GOM Audio programı ileri seviye kullanıcıları da hitap ediyor, normal seviye kullanıcılar da… İster gelişmiş ayarlar yaparak müziklerinizi dinleyin, isterseniz de ön tanımlı ayarlarını kullanarak müzik dinleyin. Ekolayzır ayarları yapabilir, efektler verebilir, hızlı çalma seçeneklerini kullanabilir ve daha bir çok ayarı yapabilirsiniz.

Programı güzel özelliklerinden birisi de şarkı çalarken şarkı sözlerini de göstermesidir. Böylece müzik dinlerken şarkı sözlerini de görebiliyorsunuz. Eğer şarkı sözü mevcut değilse Sync Lyrics Editör’nü kullanarak kendi şarkı sözlerini bulabilir ve daha sonra bunları yükleyebilirsiniz. Ayrıca GOMPod Hizmeti sayesinde popüler podcast akışlarını indirerek dinleyebilirsiniz.

Bu program ile internet üzerinden radyo dinleme şansına da sahipsiniz. Dünyanın dört bir yanında yayı yapan radyolar önceden yüklenmiş olarak geliyor.

Ayrıca kendi profilinizde oturum açarak GOM kimliği şarkı sözlerini senkronize edebilir, düzenleyebilir ve diğer cihazlarınızdan bunlara erişebilirsiniz.Ayrıca senkronize edilen şarkı sözleri bilgisayarınızla mobil cihazınız arasında paylaşılmaktadır.

GOM Audio Diğer Özellikleri

  • Çalma listesi bitince otomatik olarak kapanır, yeniden başlar veya bilgisayarınızı uyku moduna geçirir.
  • Düşük kaynak kullanımı.
  • Mini Oynatıcı modu ve bu modu görev çubuğuna kilitleme.
  • Bir çok tema ve renk seçeneği sunar.
  • GOM Remote ile bağlanarak telefondan uzaktan kontrol edebilirsiniz.
  • Ses CD’leri / MP3 / M4A / OGG / WMA / WAV / MID / FLAC / APE / PLS, AAC ses formatı desteği.
  • Çalma listeleri oluşturabilir ve kaydedebilirsiniz.
  • ID3 Etiketlerini düzenle özelliği.

GOM Audio Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.