İndir5 > Mobil > Android > GOM Audio İndir (Android)

GOM Audio İndir (Android)

Android için alternatif bir müzik uygulaması arıyorsanız GOM Audio size yeter. Müzik dinlemek, şarkı sözlerini görmek, podcastları indirmek, internet radyosu ve daha fazlası sizi bekliyor.

9 Ağustos 2017
Ücretsiz İngilizce Cihaza Göre Değişir v.Son Sürüm
75
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Müzik Dinleme Uygulaması

Android akıllı telefon ve tabletleriniz için müzik çalar uygulaması arıyorsanız en iyilerinden biri ile karşı karşıyasınız demektir. Yıllardır bilgisayarlarımızda kullandığımız GOM Player medya oynatıcısının ses oynatıcısı olan GOM Audio, şimdi Android cihazlar için de ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Oldukça kaliteli bir müzik çalar uygulaması olan GOM Audio, aynı zamanda bilgisayardaki program ile senkronize olabiliyor. Bununla birlikte GOM Remote uygulamasını yükleyerek Android telefonunuzdan bilgisayardaki GOM Audio programını kontrol edebiliyorsunuz.

Dinlediğiniz müziklerin şarkı sözlerini görün

GOM Audio uygulaması ile müzik dinlerken, dinlediğiniz şarkıların sözlerini de ekranda görebiliyorsunuz. Eğer dinlediğiniz şarkıya ait şarkı sözleri mevcut değilse onları ekleyip düzenleyebiliyorsunuz. Bilgisayardan eklediğiniz yada telefondan eklediğiniz şarkı sözleri senkronize olur.

GOM Audio uygulamasının widget desteği bulunuyor. Bu widgetin boyutunu, oynatma özelliklerini, rengini  ve diğer ayarlarını yapabilirsiniz. Ayrıca kilit ekranında müzik dinlemeniz için de çeşitli ayarlar sunar.

Uygulamanın ekolayzer ayarları da bulunuyor. 10 bant ekolayzer seçeneğisunuyor ve bunun yanı sıra çeşitli sesler efektleri de sunuyor. Popüler podcastları telefona indirmenizi sağlar.

Kendi müzik listesinizi oluşturun

Sanatçı, albüm ve klasöre göre kendi çalma listenizi oluşturup yönetmenizi sağlar. Bulut desteği de sunan uygulama DropBox, Google Drive ve Onedrive bulut depolama sistemlerini destekler.

Uygulamanın zamanlayıcı özelliği de bulunuyor. Bu özellik sayesinde uygulamayı zamanlıyor, çalma listesi bitince yada dilediğiniz zamanda kapanmasını sağlıyorsunuz. Ayrıca dinlediğiniz şarkıları zil sesi olarak da ayarlayabiliyorsunuz.

Android İçin GOM Audio Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.