İndir5 > Windows > GOM Cam İndir

GOM Cam İndir

GOM Cam programı ile bilgisayarın ekranını, web kamera görüşmelerinizi ve oyun oynarken oyun ekranlarını video olarak kaydedebilirsiniz.

4 Ağustos 2017
Ücretsiz İngilizce 25,9 MB v.1.0.11.7678
103
Sponsorlu Bağlantılar

Ekran Videolarını Kaydedin

Bilgisayarınızın ekranında gördüğünü her şeyi video olarak kaydetmek için GOM Cam yeter de artar bile. İster oynadığınız oyunları video olarak kaydedin, ister web kamerası ile konuşmlaarınızı kaydedin, isterseniz bilgisayarda yaptığınız her hangi bir şeyi video olarak kaydedin. GOM Cam ile kaydettiğiniz videoları YouTube, Google Drive veya Facebook gibi sosyal mecralarda paylaşabilirsiniz.  İsterseniz video kaydı yaparken ekran görüntüsü de yakalayabilir ve çizim yaparak bu ekran görüntülerini özelleştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


GOM Cam ile kaydettiğiniz videoları bulut depolama sistemlerine yükleyebilir ve e-posta olarak da gönderebilirsiniz. Yaratıcı ekran videoları çekmek için gerçek zamanlı efektler verebilir ve ekran ayarlarını yapabilirsiniz.

Web kameranız birden fazla ise bütün bu kameralarla çekilen görüntüleri tek bir videoda eşleştirebilirsiniz. Video arka planına resimler koyabilir ve komik videolar oluşturabilirsiniz.

Oyun videoları kaydedeceğiniz zaman için Direct-X / Open GL tabanlı programlar kullandığından emin olun. Ayrıca kayıt yapmak istediğinizde program size o oyun modunda kayıt yapıp yapamayacağını otomatik olarak bildirir. Çok az CPU kullanır ve oyunlarınızı yüksek kalitede kaydeder.

Programın Diğer Özellikleri

  • Videolara ve ekran görüntülerine komik efektler, oklar veya farklı simgeler ekleyebilirsiniz.
  • Kayıt yaparken ekranı 4 kat büyütme ve uzaklaştırma imkanı.
  • Bilgisayar başında olmadığınız zamanlarda otomatik kayıtlar yapmak için zaman çizelgesi hazırlayın.
  • Video kaydederken çeşitli web kamerası çekimleri, görüntüleri ve metinleri ekleme imkanı.

Dikkat! Ücretsiz sürümde en fazla 10 dakikalık videolar çekebilirsiniz. Kaydedilen videolara Gom Cam program filigranı eklenir ve program arayüzü reklamlıdır. Tüm bu kısıtlamaları kaldırmak için satın almanız gerekir.

GOM Cam Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.