İndir5 > Windows > GOM Remote İndir

GOM Remote İndir

Bilgisayarınızda yer alan GOM Player ve GOM Audio programlarını cep telefonlarınız ile kontrol etmek için GOM Remote programını yükleyin.

4 Ağustos 2017
Ücretsiz Türkçe 7,2 MB v.2.1.1.4
84
Sponsorlu Bağlantılar

GOM Player Kontrol Programı

GOM Remote programı sayesinde bilgisayarınızda yüklü olan GOM Player ve GOM Audio programını uzaktan kontrol edebiliyorsunuz. GOM Remote programını bilgisayara yükledikten sonra Android ve iOS cihazlarınızı uzaktan kumanda olarak kullanabilir GOM Player ve GOM Audio programını telefondan yönetebilirsiniz. Böylece film izleme ve müzik dinlemek daha keyifli hale gelecek.

Sponsorlu Bağlantılar


UYARI: GOM Remote uygulamasını bilgisayara yükledikten sonra Android ve iOS uygulamalarını da telefonlarınıza yüklemeniz gerekiyor.

Bu program sayesinde GOM Player ve GOM Audio programları için uzaktan kumandaya sahip olursunuz. Böylece film izlerken yada müzik dinlerken oturduğunuz yerden kalkmadan işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan bu program sayesinde bilgisayarınızdaki dosyaları görebilir ve aramaları cep telefonunuzdan yürütebilirsiniz. Yerinizden kalkmadan herhangi bir video ve ses dosyasını ‘Oynatma listesine ekle’ düğmesini tıkladığınızda, oynatma listesine eklenecektir.

Uzaktan kumanda olarak kullanmaktan çok daha fazlasını sunuyor. İleri Sar, Geri Sar, Oynat, Duraklat, Durdur gibi özelliklerin yanı sıra, ekran görüntüsü çekme, ekran boyutu ayarlama, altyazı ayarları yapma ve hatta oynatma hızını ayarlama imkanı da sunuyor. Ayrıca oynatma listesinde yer alan dosyaları yukarı yada aşağı sürükleyerek oynatma sırasını değiştirebilir ve yana kaydırarak listeden silebilirsiniz.

GOM Remote Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.