İndir5 > Windows > GOM Video Converter İndir

GOM Video Converter İndir

Akıllı telefonlar, Smart TV’ler, internet sileri için video dönüştürmek yada videolardaki sesleri almak için GOM Video Converter programını indirin.

9 Ağustos 2017
Ücretsiz İngilizce 19,5 MB v.2.0.0.2
65
Sponsorlu Bağlantılar

GOM Video Dönüştürücü

Sponsorlu Bağlantılar


Çok gelişmiş özellikler sunan GOM Video Converter programı ile video dönüştürme sorunu ortadan kalkıyor. Ücretsiz sürümünün yanı sıra daha gelişmiş özelliklere sahip ücretli sürümü de bulunuyor. Ücretsiz sürüm için bilmeniz gereken en önemli durum, sadece 10 dakikalık videolar dönüştürmenizdir. 10 dakikadan daha uzun videolar dönüştürmek için satın almanız gerekiyor.

GOM Video Converter isimli bu video dönüştürücü bir çok giriş ve çıkış formatını desteklediği için video dönüştürürken format sıkıntısı çekmiyorsunuz. Kısacası GOM Player ile oynatabildiğiniz bütün videoları GOM Video Converter programı ile dönüştürebilirsiniz.

Mobil cihazlarda oynatmak için videoları dönüştürün

İnternetten ve video indirme sitelerinden indirdiğiniz videoları GOM Video Converter dönüştürebilir ve iPad, iPod, iPhone, PSP, PS3, Xbox 360, Zune, Blackberry, Android gibi cihazlarınızda oynatabilirsiniz. Program internet sitesine video yüklemek için de dönüştürme özellikleri sunuyor.

Programın Türkçe dil desteği bulunmuyor ancak kullanması o kadar da karışık değil. Aşağıdaki ekran görüntülerinde de göreceğiniz üzere basit bir arayüzü bulunuyor ve dönüştürme ile ilgili bütün ayarları bu arayüzden yapabiliyorsunuz.

Çoklu video dönüştürme özelliği

Programın birden fazla dönüştürme hızı seçeneği de bulunuyor. Ayrıca birden fazla dosyayı aynı anda dönüştürebiliyor. Çoklu video dönüştürme özelliği aynı anda birden çok videoyu dönüştürmek isteyenlerin işini kolaylaştıracak.

Program ile videolara altyazı eklemek, videoların seslerini MP3 olarak çıkarmak, videolara kendi logonuzu eklemek ve videoları dönüştürürken önizlemelerini yapmak mümkündür.

Desteklenen formatlar

Giriş formatları

FLV (FLL) / MP4 / AVI / DivX / MPEG-1 / MPEG-2 / MKV / OGM / WMV / ASF / MOV / RM / RMVB / M4V / VOB / 3GP / QT / TP / MTS / MP3 / WAV / M4A / AAC

* RM ve RMVB videoları, ek codec bileşenleri yüklemeyi gerektirir.

Çıktı formatları

AVI (MPEG-4, AVC) / WMV / FLV (H.263, H.264) / 3GP / 3G2 / OGM / SWF / MP3 / M4A / AAC / PCM’nin AVI’si (XviD, DivX, MotionJPEG, AVC) / MKV

Desteklenen cihazlar

iPhone, iPad, iPad 2, iPod Touch, iPod classic, PSP, PS3, Xbox 360, Wii, Zune, Blackberry, Android (Nexus One, Xperia X10, HTC Magic, HTC Desire, Galaxy S), Walkman.

Ücretsiz sürüm ile ücretli sürüm arasındaki farklar

  • Deneme sürümünü çalıştırmanız için internet bağlantısı gerekir.
  • Dönüştürülen videolara GOM Video Converter filigranı eklenir.
  • Sadece 10 dakikalık video dönüşümleri yapabilirsiniz.
  • MP3 dosyası çıkarma işlevi kullanılamaz.
  • AVI veya FLV formatına dönüştürürken MP3 dosyası oluşturmazsınız
  • Görüntü oranı bölme işlevi kullanılamaz.

GOM Video Converter Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.