İndir5 > Mobil > iOS > Google Allo İndir (iOS)

Google Allo İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde Google arama motorunun avantajlarını kullanarak anlık mesajlaşabileceğiniz bir uygulama.

23 Eylül 2016
Ücretsiz Türkçe 81.6 MB v.Son Sürüm
197
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Akıllı Mesajlama Uygulaması

Google Allo uygulaması iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Sahip olduğu özelliklerden dolayı akıllı mesajlaşma uygulaması olarak adlandırılan bu uygulamayı App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu yılın başlarında tanıtılan ama henüz yeni yayınlanan bu uygulama kısa zamanda popüler olmaya aday.

Sponsorlu Bağlantılar


iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde kullanabileceğiniz bu uygulama iMessage ve WhatsApp uygulamaların rakip olarak gelmekte. Bu uygulamanın en büyük avantajı hiç şüphesiz Google. En büyük özelliği ise uygulamada sohbet ederken eğer bir bilgiye ihtiyacınız olursa uygulamadan çıkmadan iOS cihazınızdan doğrudan arama yapabilirsiniz.

google-allo-ios1

Örneğin iOS cihazınızda uygulama ile mesajlaşırken uygulamaya “Beşiktaş bu hafta maçı” şeklinde yazıp ararsanız anında arama seçeneklerini karşınıza çıkacaktır. Tıpkı WhatsApp uygulamasında olduğu gibi telefon numaranızı girerek kullanmaya başlıyorsunuz. Uygulamanın gizli mod özelliği de bulunmakta. Eğer gizli modda mesajlaşırsanız sohbetleriniz kayıt altına alınmaz.

Google Allo Ekran Görüntüleri

Google Allo Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.