İndir5 > Mac > Google Chrome İndir (Mac)

Google Chrome İndir (Mac)

En hızlı internet tarayıcısı ve en çok kullanılan internet tarayıcısı olmayı başaran Google Chrome’u bir de Mac bilgisayarlarınızda kullanın.

6 Eylül 2017
Ücretsiz Türkçe 61.4 MB v.61.0.3163.79
398
Sponsorlu Bağlantılar

Mac İçin Google Chrome Tarayıcı

Google tarafından geliştirilen ve son yıllardan en çok kullanılan ve en hızlı internet tarayıcısı olmayı başaran Google Chrome herkes tarafından çok sevilen bir internet tarayıcısı. Hızlı olmasının yanı sıra internet üzerindeki bütün içerikleri sorunsuz bir şekilde görüntülemesi fark yaratan özelliklerinden. Kısaca bu avantajları Mac bilgisayarlarınızda da yaşamak istiyorsanız bu internet tarayucuyu sizde kullanın.

Sponsorlu Bağlantılar


Eğer Mac bilgisayarlarınızda Firefox ve Internet Explorer için alternatif arıyorsanız en iyisi Google Chrome diyebiliriz. Google Chrome tarayıcısı HTML5 ve Flash gibi tüm önemli teknolojileri ve standartları destekler. Google Chrome ile Mac bilgisayarlarınızda online oyunları kolayca oynayabilir ve karmaşık web uygulamalarını basit bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

Google Chrome alternatifi Mac

Kısacası Chrome, temelde bir işletim sistemi içinde bir işletim sistemidir. Bir Google hesabı ile farklı Mac bilgisayarlarınız ile mobil cihazlarınızı senkronize edebilirsiniz. Tarama verilerini, sekmeleri, yer imlerini, favorileri ve diğer şeyleri kolayca senkronize edebilirsiniz. Farklı Mac bilgisayarlarınız ile Android veya iOS cihazlarınızdaki Chrome tarayıcılarınızı eşitleyebilirsiniz.

Google Chrome Mac

Mac bilgisayarlarınızda gizli modu ile arkanızda hiç bir iz bırakmadan internette gezinebiliyorsunuz. Chrome tarayıcının benzersiz bir özelliği de birden fazla kullanıcı için destek vermesidir. Tek bir Mac bilgisayarda Chrome tarayıcınızı paylaşabilirsiniz. Farklı kişiler farklı oturumlar açarak tarayıcıyı kullanabilir.

Mac Bilgisayara Google Chrome Nasıl Kurulur ve Nasıl Kullanılır?


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.