İndir5 > Windows > Google Earth İndir

Google Earth İndir

Google Earth ile bütün dünya elleriniz altında. Dünyanın bütün şehirleri ve bulunduğunuz şehir hakkında bütün harita bilgisi Google Earth ile geliyor.

12 Ağustos 2017
Ücretsiz Türkçe 1.1 MB v.7.1.8.3036
1238
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyayı Google Earth İle Gezin

Bütün dünyanı bir de Google Earth ile görüntülemek ister misiniz? Bilgisayarınızdan ve oturduğunuzu yerden dünyanın en önemli şehirlerini ve bulunduğunuz şehri gezin. Nereye gitmek istiyorsanız yol tarifini Google Earth size verecek.

Sponsorlu Bağlantılar


Google Earth, dünyanın her yerinde arama yapmanızı sağlayan ve mahalle düzeyine kadar uydu görüntüleri ve sokak görüntüleri veren bir uygulamadır.

Güçlü, ücretsiz oluşu, mükemmel kullanılabilir, kullanışlı, düzenli olarak güncellenmesi gibi özellikler ile ön plana çıkan bir harita programı. Gitmek istediğiniz yerleri yada bulmak istediğiniz yerleri arama yaparak kolayca bulabilir ve yol tarifleri alabilirsiniz.

Google Earth

Google Earth Yenilikleri

  • Tüm metropol alanları üzerinde 3D uçuş yapın (pilot lisansı gerekmez). Yeni tur rehberiniz size ünlü yerleri ve doğa harikası mekânları göstersin.
  • Geçmiş görüntülerden yüksek çözünürlüklü en son su altı arazi görüntülerine kadar dünyanın her köşesinden yüzlerce haritayı keşfedin.
  • NASA’nın birkaç saat önce paylaştığı görüntüleri Mars’tan Canlı katmanında görüntüleyin veya 3D rover modellerine bakın ve 360 derecelik yüksek çözünürlüklü panoramaları görmek için araçların izlerini takip edin.

Google Earth Ekran Görüntüleri

Google Earth Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.