İndir5 > Blog > Google Pixel 2, iPhone 8 Kadar Çekici ve Şık

Google Pixel 2, iPhone 8 Kadar Çekici ve Şık

Google Pixel 2 modeline ait olduğu iddaa edilen yeni görüntüler son derece şık ve etkileyici. Son görüntüler beyaz renkli Google Pixel 2’den…

14 Temmuz 2017
136
Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Google Pixel 2 Görüntüleri Heyecanlandırdı

İnternette dolaşan iPhone 8 akıllı telefonun görüntülerine bakıldığı zaman iPhone 8’in 2017 yılının en iyi, en etkileyici ve en çekici akıllı telefonu olabileceğini söyleyebiliriz. Fakat bu yıl iPhone 8’den daha çekici ve görkemli başka akıllı telefonlar da satışa çıkabilir. Bu haftanın başlarında Android Police adlı bir blog, Google Pixel 2 XL’in tasarımını gösteren render görüntülerini yayınladı. İki yeni Pixel akıllı telefonunda tasarımı LG G6 modeline çok benziyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Grafik tasarımcısı Benjamin Geskin şimdi de Pixel 2’nin beyaz versiyonunun render görüntülerini yayınladı. Yeni görüntüde kamera tamamen yanlış ancak tasarımın geride kalan bölümünün Eylül ayında satışa çıkacak Google Pixel 2 ile aynı olması bekleniyor.

LG İle Benzerlik Gösteriyor

Görüntülerde de görüldüğü gibi Google, tıpkı LG gibi ekran çerçevesini küçültmek konusunda çok da ileri gitmemiş. Sonuçta Pixel 2’nin ekran çerçevesi iPhone 8 ve Andy Rubin’in geçen ay yayınladığı Essential Phone modellerinde olduğu kadar ince değil.


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.