İndir5 > Oyun > Grand Theft Auto V İndir

Grand Theft Auto V İndir

PC için GTA 5 Oyunu Rockstar Games’in son oyunu olan GTA 5, 2013 yılı Eylül ayında ilk olarak PlayStation ve Xbox 360 gibi platformlara sunulmuştu. Geçtiğimiz haftalarda resmi olan Windows kullanıcılarına sunulan Grand Theft Auto 5 bu yılın en iyi oyunu olmaya aday gibi görünüyor. GTA Online ve oyun içi yeni güncellemelerle birlikte sunulan GTA 5 […]

17 Ekim 2017
Ücretli İngilizce 65 GB v.Son Sürüm
352
Sponsorlu Bağlantılar

PC için GTA 5 Oyunu

Rockstar Games’in son oyunu olan GTA 5, 2013 yılı Eylül ayında ilk olarak PlayStation ve Xbox 360 gibi platformlara sunulmuştu. Geçtiğimiz haftalarda resmi olan Windows kullanıcılarına sunulan Grand Theft Auto 5 bu yılın en iyi oyunu olmaya aday gibi görünüyor. GTA Online ve oyun içi yeni güncellemelerle birlikte sunulan GTA 5 ile yeni bir deneyime hazırlanın.

Sponsorlu Bağlantılar


Daha Gerçekçi Görsel Efektler

Oyun, kullanıcılara sunulmadan önce ihtiyaç duyduğu sistem gereksinimleri ile büyük merak uyandırmış ve pek çok kullanıcı da bu ihtiyaca göre sistemlerini güncellemeye başlamıştı. Nitekim oyun ilk kez oynanmaya başlandığında beklentilerin pek de haksız olmadığı görüldü.

Grand Theft Auto V indir

Yine açık dünya kurgusunu ele alan GTA 5’de çok daha gerçekçi sürüş deneyimi, ekipmanlar ve hatta çimlerin hareketini daha göreceksiniz. Üstelik bu kez tek karakter yerine üç karakter üzerinden ilerleyen oyunda her tür aracı kullanabilir dilediğiniz ekipman ya da kıyafetleri seçebilirsiniz. Sizde GTA serisini yakından takip ediyorsanız bu oyuna mutlaka göz atmalısınız.

Grand Theft Auto V Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.