İndir5 > Oyun > GT Racing 2: The Real Car Experience

GT Racing 2: The Real Car Experience

Windows 8.1 İçin Ücretsiz Yarış Oyunu Gameloft tarafından mobil platformlar için geliştirilen GT Racing 2, bu platformlarda ulaştığı kitleden sonra şimdi de Windows 8.1 kullanıcılarına sunuluyor. Bugüne kadar geliştirdiği başarılı mobil yarış oyunları ile tanınan Gameloft, Windows 8.1 işletim sistemli bilgisayar ve tabletlerde de yarış tutkunlarına ulaşmayı başarıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun benzerlerine […]

19 Mayıs 2015
Ücretsiz Türkçe 1.14 GB v.Son Sürüm
247
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8.1 İçin Ücretsiz Yarış Oyunu

Gameloft tarafından mobil platformlar için geliştirilen GT Racing 2, bu platformlarda ulaştığı kitleden sonra şimdi de Windows 8.1 kullanıcılarına sunuluyor. Bugüne kadar geliştirdiği başarılı mobil yarış oyunları ile tanınan Gameloft, Windows 8.1 işletim sistemli bilgisayar ve tabletlerde de yarış tutkunlarına ulaşmayı başarıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun benzerlerine oranla çok daha iyi grafiklere sahip gibi görünüyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Daha Gerçekçi ve Gelişmiş Grafikler

Gameloft tarafından geliştirilen Asphalt 8 ile benzerlikler taşıyan GT Racing 2: The Real Car Experience’de lisanslı araçları kullanabilir fizik motoru ile gerçekçi bir deneyim yaşayabilirsiniz. Üstelik Gameloft yalnızca grafik yönünde değil oyun kurgusu bakımından da son derece kusursuz bir oyun ortaya çıkarmış durumda.

GT Racing 2

GT Racing 2’ye göz attığımızda toplamda 30’dan fazla geliştiriciye ait 67 aracın olduğunu görüyoruz. Bu benzeri olan oyunlara oranla çok daha yüksek bir sayı olmakla birlikte her aracın gerçekte sahip olduğu tüm özellikler oyuna aktarılmış durumda. Yeni oyun ile birlikte tamir ve onarım gibi ara sürelere takılı kalmaksızın keyifli yarış deneyimi yaşayabilirsiniz.

GT Racing 2 Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.