İndir5 > Blog > GTA 5 Tofaş (Doğan, Şahin) Modu Nasıl Yüklenir?

GTA 5 Tofaş (Doğan, Şahin) Modu Nasıl Yüklenir?

GTA 5 oyununda Doğan ve Şahin arabalarını artık kullanabilirsiniz.

22 Ağustos 2015
903
Sponsorlu Bağlantılar
3 Yorum

GTA 5 Tofaş Modu Yükleme

GTA 5 için Tofaş modu yayınlandı. Doğan ve Şahin arabalarını GTA 5’teki Los Santos sokaklarında kullanabilirsiniz. Modifiye yapma imkanınızın da bulunduğu bu modu yüklemeyebilmeniz için birkaç işlem yapmalısınız. Bunun nasıl yapıldığını hem anlatmaya çalışacağız hemde bir video ile ekledik. Yalnız şunu unutmayın ki bu mod resmi bir mod değildir. Dolayısıyla bu modu eklemeden önce mutlaka dosyalarınızı yedekleyin. Çünkü GTA 5 sunucuları tarafından banlanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


GTA 5 Şahin ve Doğan Yaması Nasıl Kurulur?

Öncelikle Open IV Package Installer programını bilgisayarınıza yükleyin. Daha sonra bu programı açın ve karşınıza gelen ekranda GTA 5 oyununun üzerine gelip Windows butonuna tıklayın.

GTA 5 Tofaş Modu

Daha sonra karşınıza çıkan sayfada GTA5.exe kurulum dosyasının bulunduğu klasörü seçin ve devam edin. (Eğer Windows butonuna tıkladıktan sonra hata alırsanız Program Files içindeki GTA 5 dosyasını masaüstüne taşıyın ve tekrar aynı işlemi yapın.)

GTA 5 İçin Tofaş Modu İndir

Sonrasında karşınıza çıkan sayfanın en üstünde “Edit Mode” butonu var. Buraya tıklayın ve sonrasında indirdiğiniz dosyaları söyleyeceğimizi yerlere kopyalayın.

  • premier.yft, premier.ytd, premier_hi.yft dosyalarını x64e.rpf\levels\gta 5\vehicles.rpf klasörüne kopyalayın.
  • prem_exhaust1_mod.yft, prem_exhaust2_mod.yft, prem_skirt_f_mod.yft prem_skirt_mod.yft, prem_spoiler_mod.yft dosyalarını x64i.rpf\levels\gta 5\vehiclemods\premier_mods.rpf klasörüne kopyalayın.
  • Arabanızın arkadan çekişli olmasını isteyenler handling.meta dosyasını update\update.rpf\common\data klasörüne kopyalayın.

GTA 5 Tofaş (Doğan, Şahin) Modu Yükleme

GTA 5 Tofaş (Doğan, Şahin) Modu Video

https://www.youtube.com/watch?v=B_ZeXiMw0KI


Benzer İndirmeler

3 Yorum

  1. selamun aleykum tofaş modunu yaptım fakat dosyayı yedeklemeyi unutmus yedeklenmiş haliyle orjinal halini bulabilir miyiz

    Cevapla

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.