İndir5 > Oyun > Happy Wheels

Happy Wheels

Türkiye’de de önemli bir oyuncu kesimine sahip olan mizahi, twist oyunlarından birisidir.

6 Aralık 2016
335
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretli
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 4.2 MB
Sistem : Windows
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : TotalJerkFace

Mizahi Twist Oyunu

Pek de alışık olmadığımız bir kategoride TotalJerkFace tarafından geliştirilen Happy Wheels, ülkemizde de önemli bir oyuncu kesimine sahip olan mizahi, twist oyunlarından birisidir. Oyunda tek parça halinde bitiş çizgisine ulaşmamız gerekirken her bölümün kendine özgü bir öyküsü ve içeriği bulunuyor. Bu açıdan bakıldığında Happy Wheels, son derece keyifli bir oyun olarak öne çıkıyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Karikatür Tarzında Karakterler

Happy Wheels’i indirip oynamaya başladığınızda klavyenizde bulunan farklı tuş kombinasyonları ile hareket etmeniz ve ilerlemeniz gerekiyor. Ancak dilerseniz kontrolleri ayarlar üzerinden değiştirebilirsiniz. Nispeten diğer oyunlara oranla daha kolay olan Happy Wheels’de engellere takılmadan ilerlemelisiniz.

Happy Wheels

Her ne kadar basit ve çocuklara yönelik bir oyun olarak görülse de Happy Wheels, tarih öncesi bir çağda dinazorlar tarafından uzuvları yenilmiş olan karakterleri yönetmenizi isteyebilir. Bu bakımdan bazı bölümlerin çocuklara uygun olmaması ve oyunun zaman, zaman donması önemli eksiler olarak görünüyor. Sizde keyifli ve farklı düzeylere sahip bir oyun arıyor ve eğlenmek istiyorsanız Happy Wheels’e mutlaka göz atmalısınız.

Happy Wheels Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.