İndir5 > Mobil > Android > Hay Day (Android)

Hay Day (Android)

Android akıllı telefonlarda ve tabletlerde doğanın içinde oynayacağınız bir çiftlik oyunu.

12 Ağustos 2017
Ücretsiz Türkçe 63 MB
1450
Sponsorlu Bağlantılar
10 Yorum

Android İçin Çiftlik Oyunu

Hay Day oyunu Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir çiftlik kurma oyunudur. Tamamen ücretsiz olan bu oyunda 13 yaş sınırı bulunmaktadır. 2 ayaklı ve 4 ayaklı birçok hayvanın bulunduğu bu çiftlik sana amcandan kaldı ve bu çiftliği onarmak ve yeniden işler hale getirmek zorundasın. Bir çok ekili arazide ihtiyaç duyacağın ekinleri ek, büyüt ve mahsül haline getir. Elde ettiğin bu mahsülleri de gemi, kamyon gibi araçlarla yerine götür. Ayrıca kendi kasabanıda kurabilir ve kasabana gelen misafirlerini en güzel şekilde ağırlayabilirsin. Bu oyunda gerçek bir çiftçi olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar


Sürekli olarak çiftliğinde yeni şeyler yapmalısın. Çiftliğini her geçen zaman daha da güzelleştirmelisin. Arazilerini temizle, hayvanlarının bakımı yap, yemlerini ver, sahip olduğun malzemelerle en güzel yemekleri yap, hayvanlarının durumuna göre en ideal yemeği onlara ver ve daha neler neler. Tam bir çiftlik hayatı yaşayacağınız bir oyun.

Hay Day

Hay Day

Oyunda yaptığın herşeyi Facebook ‘ta arkadaşlarınla paylaşma imkanın da var. Dokunmatik ekranlı Android akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz için koaly kontrol özelliğine sahip bu oyun canlı ve renkli oyun grafiklerine de sahip.

Hay Day Ekran Görüntüleri

Hay Day Fragman


Benzer İndirmeler

10 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.