İndir5 > Blog > Her Bilgisayarda Olması Gereken CD/DVD Araçları Programları

Her Bilgisayarda Olması Gereken CD/DVD Araçları Programları

Bilgisayarınızda mutlaka olması gereken CD/DVD işlemlerinizi yapabileceğiniz programları bir araya getirdik.

24 Mayıs 2016
253
Sponsorlu Bağlantılar

Hangi CD/DVD Yakma ve Okuma Programını Kullanmalıyız?

Günümüzde hemen hemen herkesin evinde bilgisayar var. Bu bilgisayarlar farklı olsalarda mutlaka bir CD/DVD araçları programına ihtiyaç duymaktadırlar. Ama birçok bilgisayar kullanıcısı hangi CD/DVD araçları programını kullanması gerektiği bilmiyor. Özellikle ücretsiz CD/DVD araçları programlarını bulmak ihtiyaca cevap verecek programları bulmak zor bir iş. Bizlerde bir bilgisayarda olması gereken en iyi CD/DVD araçları programlarını bir araya getirdik. Yani CD/DVD okuma ve yakma programları, sanal disk oluşturma programları, ISO formatında dosyalar oluşturma v.b. gibi birçok programı bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Eğer bilgisayarınızda hangi CD/DVD araçları programını kullanacağınızı bilmiyorsanız bu yazımızı mutlaka okuyun.

En İyi CD/DVD Araçları Programları

Her Bilgisayarda Olması Gereken CD DVD Araçları Programları

ImgBurn

Windows bilgisayarlarınızda ücretsiz olarak imaj dosyaları oluşturabileceğiniz, imaj dosyalarını veya dosya ve klasörlerinizi CD/DVD/Blu-ray disklerine yazdırabileceğiniz ücretsiz bir program.

BurnAware Free

Windows bilgisayarlarınızda ücretsiz olarak imaj dosyası oluşturup bu imaj dosyalarını yada verilerinizi CD/DVD/Blu-ray disklere yazdırabileceğiniz ücretsiz bir program.

CDBurnerXP

Windows bilgisayarlarınızda imaj dosyası oluşturup bu imaj dosyalarını yada verilerinizi CD/DVD/Blu-ray disklere yazdırabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe bir program.

bitRipper

bitRipper programı sahip olduğunu DVD’leri .avi formatına dönüştürebileceğiniz pratik ve kolay kullanımlı bir program.

DAEMON Tools Lite

DAEMON Tools Lite programı dünya genelinde popüler olan bir sanal disk oluşturma programıdır. Hem ücretsiz olması hemde Türkçe dil desteğine sahip bir program.

Free ISO Creator

Dosyalarınızı yada CD/DVD’lerinizi .iso formatında kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Virtual CloneDrive

Bilgisayarınızda birden fazla sanal sürücü oluşturabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe bir program.

DVDShrink

DVD’lerinizi yedekleyebileceğiniz veya kopyalayabileceğiniz ücretsiz bir program. Korumalı dahi olsalar. Üstelik sıkıştırma imkanınız da var.

Exact Audio Copy

Audio şeklindeki şarkı, türkü, ilahi gibi müzik parçalarını MP3, WMA, FLAC formatlarında bilgisayarınıza kopyalamak için kullanacağınız ücretsiz bir program.

DVD Flick

Elinizdeki videoları DVD oynatıcıda yada ev sinema sisteminizde oynatmak için formatlarını DVD’ye dönüştürebileceğiniz ücretsiz bir program.


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.