İndir5 > Blog > Her Bilgisayarda Olması Gereken Ücretsiz Antivirüs Programları

Her Bilgisayarda Olması Gereken Ücretsiz Antivirüs Programları

Bilgisayarınızda mutlaka olması gereken antivirüs programlarını bir araya getirdik.

21 Mayıs 2016
176
Sponsorlu Bağlantılar

Hangi Antivirüs Programını Kullanmalıyız?

Günümüzde hemen hemen herkesin evinde bilgisayar var. Bu bilgisayarlar farklı olsalarda mutlaka bir antivirüs programına ihtiyaç duymaktadırlar. Ama birçok bilgisayar kullanıcısı hangi antivirüs programını kullanması gerektiği bilmiyor. Özellikle ücretsiz antivirüs programlarını bulmak yani hem ücretsiz hemde ihtiyaca cevap verecek antivirüs programlarını bulmak zor bir iş. Bizlerde bir bilgisayarda olması gereken en iyi antivirüs programlarını bir araya getirdik. Eğer bilgisayarınızda hangi antivirüs programını kullanacağınızı bilmiyorsanız bu yazımızı mutlaka okuyun.

Sponsorlu Bağlantılar


En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları

Her Bilgisayarda Olması Gereken Ücretsiz Antivirüs Programları

avast! Free Antivirus

25 yıldan fazla bir süredir bu alanda hizmet veren ve 220 milyondan fazla kullanıcısı olan avast antivirüs programı dünya çapında en güvenilir programlardan birisidir. Ayrıca 40 dilde hizmet vermektedir.

Ad-Aware Free Antivirus+

Bilgisayarınızı virüslerden ve casus yazılımlardan korumak isteyenlere Türkçe ve ücretsiz bir program.

Panda Cloud Antivirus

Bir bilgisayarda mutlaka olması gereken programlardan olan antivirüs programı ihtiyacınızı Panda Free Antivirus programı karşılayacaktır.

Avira Free Antivirus

Bir bilgisayarda mutlaka olması gereken programlardan olan antivirüs programı ihtiyacınızı Avira Free Antivirus programı karşılayacaktır.

AVG Anti-virus Free Edition

Ücretsiz olarak hizmet veren AVG AntiVirus Free programı ile bilgisayarınızda tam bir koruma sağlayın. Üstelik bilgisayarınız yavaşlamaz.

Comodo Internet Security

Bilgisayarınızı hem hacker saldırılarından hemde zararlı birçok yazılımlardan koruyan ücretsiz bir antivirüs ve güvenlik programı.

Microsoft Security Essentials

Microsoft Security Essentials virüs, casus yazılım, rootkit ve Truva atları gibi kötü amaçlı yazılım türlerine karşı koruma sağlayan bir antivirüs yazılımıdır.


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.