İndir5 > Windows > Hideman İndir

Hideman İndir

Windows bilgisayarlarınızdan engellenmiş sitelere gizliliğinizi koruyarak internete özgürce girebileceğiniz bir program.

11 Ağustos 2017
144
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 2.82 MB
Sistem : Windows
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Hideman

Ücretsiz Engellenmiş Sitelere Giriş Programı

Hideman programı Windows işletim sistemli bilgisayarlar için geliştirilmiş bir yasaklı sitelere giriş programıdır. Ülkemizde yaşanan özellikle sosyal ağ sitelerine yapılan engellemeleri aşmak için kullanabileceğiniz bir VPN programıdır. Windows bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz program sayesinde engellenen sitelere girebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Windows bilgisayarlarınızdan internette özgürce gezinebileceğiniz bu program sayesinde engellenen bütün sitelere girebilirsiniz. Bilgisayarlarınızdan internete gireceğiniz zaman başka ülkedenmiş gibi sizi göstermekte. Ayrıca bunu yaparken sizi gizlemekte. Bilindiği gibi ülkemizde Youtube, Facebook, Twitter gibi sitelere giriş yasaklandığı zaman bu program ile yine de girebilirsiniz.

Hideman windows-1

Almanya, İngiltere, Hollanda, Rusya, Kanada, ABD, Fransa, Ukrayna, Polanya gibi 25 ülkeden Windows bilgisayarlarınızdan istediğiniz ülkeyi seçerek internete özgürce girebilirsiniz. Bu program IP adresinizi gizlemekte ve verilerinizi 256-bit şifreleme yöntemi ile korumakta.

Hideman Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.