İndir5 > Mobil > Android > Hideman İndir (Android)

Hideman İndir (Android)

Android cihazlarınızdan engellenen sitelere gizliliğinizi koruyarak internete özgürce girebileceğiniz bir uygulama.

11 Ağustos 2017
131
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 8.43 MB
Sistem : Android 2.3.3 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Hideman

Android İçin Engelli Sitelere Giriş (VPN) Uygulaması

Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için geliştirilen bir yasaklı sitelere giriş uygulamasıdır. Ülkemizde yaşanan özellikle sosyal ağ sitelerine yapılan engellemeleri aşmak için kullanabileceğiniz bir VPN uygulamasıdır. Ücretsiz olarak yayınlanan uygulama sayesinde engellenen sitelere girebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


İnternette özgürce gezinebileceğiniz bu uygulama sayesinde engellenen bütün sitelere girebilirsiniz. Android cihazınızdan internete gireceğiniz zaman başka ülkedenmiş gibi sizi göstermekte. Ayrıca bunu yaparken sizi gizlemekte. Bilindiği gibi ülkemizde Youtube, Facebook, Twitter gibi sitelere giriş yasaklandığı zaman bu uygulama ile yine de girebilirsiniz.

Hideman android-2

Almanya, İngiltere, Hollanda, Rusya, Kanada, ABD, Fransa, Ukrayna, Polanya gibi 25 ülkeden istediğiniz ülkeyi seçerek internete özgürce girebilirsiniz. Uygulama IP adresinizi gizlemekte ve verilerinizi 256-bit şifreleme yöntemi ile korumakta. Hergün 5 saat ücretsiz olarak uygulamayı kullanabilirsiniz. 1 ayın sonunda ise ücretsiz kullanım süreniz doluyor. 1 ay sonunda ise ücret ödemeniz gerekiyor.

Hideman Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.