İndir5 > Web > Hideman İndir (Chrome)

Hideman İndir (Chrome)

Google Chrome web tarayıcılarınızdan engellenmiş sitelere gizliliğinizi koruyarak internete özgürce girebileceğiniz bir eklenti.

11 Ağustos 2017
221
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 1 MB
Sistem : Web (Chrome)
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Hideman

Chrome İçin Engellenmiş Sitelere Giriş Eklentisi

Hideman eklentisi Google Chrome web tarayıcılar için geliştirilmiş bir yasaklı sitelere giriş eklentisidir. Ülkemizde yaşanan özellikle sosyal ağ sitelerine yapılan engellemeleri aşmak için kullanabileceğiniz bir VPN programıdır. Chrome web tarayıcınız ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz eklenti sayesinde engellenen sitelere girebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


İnternette özgürce gezinebileceğiniz bu eklenti sayesinde engellenen bütün sitelere girebilirsiniz. Bilgisayarlarınızdan internete gireceğiniz zaman başka ülkedenmiş gibi sizi göstermekte. Ayrıca bunu yaparken sizi gizlemekte. Bilindiği gibi ülkemizde Youtube, Facebook, Twitter gibi sitelere giriş yasaklandığı zaman bu eklenti ile yine de girebilirsiniz.

Hideman Chrome-1

Almanya, İngiltere, Hollanda, Rusya, Kanada, ABD, Fransa, Ukrayna, Polanya gibi 25 ülkeden Windows bilgisayarlarınızdan istediğiniz ülkeyi seçerek internete özgürce girebilirsiniz. Bu eklenti IP adresinizi gizlemekte ve verilerinizi 256-bit şifreleme yöntemi ile korumakta.


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.