İndir5 > Mobil > iOS > Hideman İndir (iOS)

Hideman İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizden engellenen sitelere gizliliğinizi koruyarak internete özgürce girebileceğiniz bir uygulama.

22 Şubat 2017
Ücretsiz Türkçe 20.1 MB v.Son Sürüm
257
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Engelli Sitelere Giriş (VPN) Uygulaması

Hideman uygulaması iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir yasaklı sitelere giriş uygulamasıdır. Ülkemizde yaşanan özellikle sosyal ağ sitelerine yapılan engellemeleri aşmak için kullanabileceğiniz bir VPN uygulamasıdır. iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama sayesinde engellenen sitelere girebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


iOS cihazlarınızdan internette özgürce gezinebileceğiniz bu uygulama sayesinde engellenen bütün sitelere girebilirsiniz. iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizden internete gireceğiniz zaman başka ülkedenmiş gibi sizi göstermekte. Ayrıca bunu yaparken sizi gizlemekte. Bilindiği gibi ülkemizde Youtube, Facebook, Twitter gibi sitelere giriş yasaklandığı zaman bu uygulama ile yine de girebilirsiniz.

Hideman ios-2

Almanya, İngiltere, Hollanda, Rusya, Kanada, ABD, Fransa, Ukrayna, Polanya gibi 25 ülkeden iOS cihazlarınızdan istediğiniz ülkeyi seçerek internete özgürce girebilirsiniz. iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu uygulama IP adresinizi gizlemekte ve verilerinizi 256-bit şifreleme yöntemi ile korumakta. Hergün 5 saat ücretsiz olarak uygulamayı kullanabilirsiniz. 1 ayın sonunda ise ücretsiz kullanım süreniz doluyor. 1 ay sonunda ise ücret ödemeniz gerekiyor.

Hideman Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.