İndir5 > Mac > Hideman İndir (Mac)

Hideman İndir (Mac)

Mac OS X tablet ve bilgisayarlarınızdan engellenmiş sitelere gizliliğinizi koruyarak internete özgürce girebileceğiniz bir program.

11 Ağustos 2017
Ücretsiz Türkçe 3.6 MB v.Son Sürüm
229
Sponsorlu Bağlantılar

Mac İçin Yasaklı Sitelere Giriş (VPN) Programı

Hideman programı Mac OS işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilmiş bir yasaklı sitelere giriş programıdır. Ülkemizde yaşanan özellikle sosyal ağ sitelerine yapılan engellemeleri aşmak için kullanabileceğiniz bir VPN programıdır. Mac OS X tablet ve bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz program sayesinde engellenen sitelere girebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Mac OS X tablet ve bilgisayarlarınızdan internette özgürce gezinebileceğiniz bu program sayesinde engellenen bütün sitelere girebilirsiniz. Mac OS X tablet ve bilgisayarlarınızdan internete gireceğiniz zaman başka ülkedenmiş gibi sizi göstermekte. Ayrıca bunu yaparken sizi gizlemekte. Bilindiği gibi ülkemizde Youtube, Facebook, Twitter gibi sitelere giriş yasaklandığı zaman bu program ile yine de girebilirsiniz.

Hideman mac-1

Almanya, İngiltere, Hollanda, Rusya, Kanada, ABD, Fransa, Ukrayna, Polanya gibi 25 ülkeden Mac OS X tablet ve bilgisayarlarınızdan istediğiniz ülkeyi seçerek internete özgürce girebilirsiniz. Bu program IP adresinizi gizlemekte ve verilerinizi 256-bit şifreleme yöntemi ile korumakta.

Hideman Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.