İndir5 > Oyun > Hill Climb Racing

Hill Climb Racing

Windows 8 İçin Fizik Tabanlı Sürüş Oyunu Fingersoft tarafından geliştirilen iki boyutlu olmasına karşın mobil platformların en başarılı oyunları arasında yer alan Hill Climb Racing, mobil cihazlardan sonra şimdi de Windows 8 işletim sistemli aygıtlarda oynanabiliyor. Kısa sürede bağımlılık yaratan Hill Climb Racing, fizik tabanlı sürüş oyunları içerisinde oldukça popüler bir yere sahiptir. Sponsorlu Bağlantılar […]

18 Mayıs 2015
147
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 17 MB
Sistem : Windows 8 / 8.1
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Fingersoft

Windows 8 İçin Fizik Tabanlı Sürüş Oyunu

Fingersoft tarafından geliştirilen iki boyutlu olmasına karşın mobil platformların en başarılı oyunları arasında yer alan Hill Climb Racing, mobil cihazlardan sonra şimdi de Windows 8 işletim sistemli aygıtlarda oynanabiliyor. Kısa sürede bağımlılık yaratan Hill Climb Racing, fizik tabanlı sürüş oyunları içerisinde oldukça popüler bir yere sahiptir.

Sponsorlu Bağlantılar


Daha Hızlı ve Gelişmiş Araçlar

Hill Climb Racing, muadillerine oranla hiçbir ücret ya da reklam bulundurmadan kullanıcılara sunuluyor. Bu bakımdan, gereksiz anlarda karşınıza çıkan reklam ve bildirimler sizi rahatsız etmeyecek. Oyun, basit bir kurgu üzerinde hiç devrilmeden ve süre sona ermeden ilerlemenizi istiyor. Farklı yol ve araç seçeneklerine sahip olan Hill Climb Racing, engebeli araziler üzerinde çeşitli araçlar da sunuyor.

Hill Climb Racing oyna

Her ne kadar basit bir oyun gibi görülse de özellikle yer çekimsiz ortamlarda ya da engebeli arazilerde aracı devirmeden sürmek epey zor görünüyor. Bisiklet, kamyon, jeep ve tank gibi araçlar ile motor, süspansiyon, lastik gibi parçaları yükselterek daha hızlı ilerleyebilirsiniz.

Hill Climb Racing Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.