hocus. İndir (Mac)

Mac OS X tablet ve bilgisayarlarınızda 3 boyutlu oyun grafiklerine sahip keyif verici ve ödül almış yerli bir zeka ve bulmaca oyunu.

14 Aralık 2016
50 4
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretli
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 100 MB
Sistem : Mac OS X 10.7 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Yunus Ayyıldız

Mac İçin Yerli Bulmaca Oyunu

Mac OS X işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilen hocus. isimli oyun bir zeka ve bulmaca oyunudur. Yerli bir oyun olan bu oyun ödül dahi aldı. Mac tablet ve bilgisayarınıza çok cüzi bir ücret ile olarak indirebileceğiniz oyun oldukça zevkli bir zorlu. Oyunun oynama mantığı oldukça basit. Tıpkı popüler tuğla  oyununa benziyor. Ama oyun grafikleri işi biraz zorlaştırmakta.

Sponsorlu Bağlantılar


Mac OS X tablet ve bilgisayarınızdaki oyun 3 boyutlu illüzyonist görsellere sahip. Yani ilerlediğiniz yol 3 boyutlu olduğu için yolunuzu karıştırabiliyorsunuz. Amacınız ise kırmızı renkli küpü kırmızı renkli alana getirmek.

hocus-mac1

Alanında en iyi oyunlardan olan oyunda 100’ün üzerinde bölüm var. Ayrıca isterseniz Mac OS X tablet ve bilgisayarınızdan kendi bölümünüzü kendiniz yapabilir ve paylaşabilirsiniz. Yerli oyun geliştirici stüdyo olan Gamebra.in tarafından geliştirildi. Oyunun geliştiricisi ise Yunus Ayyıldız.

hocus. Ekran Görüntüleri

hocus. Video

Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar

Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.