İndir5 > Windows > Hotspot Shield VPN İndir

Hotspot Shield VPN İndir

Bilgisayarlarınızdan takip edilmeden özgürce internete girmek için kullanabileceğiniz bir program.

22 Eylül 2017
Ücretsiz Türkçe 16.1 MB v.7.1.3
255
Sponsorlu Bağlantılar

PC İçin Yasaklı Sitelere Girme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarlar için geliştirilen Hotspot Shield VPN programı adından da anlaşılacağı gibi bir VPN uygulamasıdır. Yani engellenmiş web sitelerine girmenizi sağlayan bir program. Ülkemizde ara sıra yaşanan Facebook, Twitter, YouTube gibi sosyal ağ sitelerine yapılan engellemelerden dolayı bilgisayarınızda olmasını isteyebileceğiniz VPN programları arasında ilk sıralarda yer alan bir program.

Sponsorlu Bağlantılar


Bilgisayarınızdaki bu program, Türkiye dışındaki bir ülkeden internete giriyormuşsunuz gibi gerekli ayarlamaları yaparak size engelleri kaldırır. Yani istediğiniz internet sitelerine bilgisayarınızdan özgürce erişim sağlayabilirsiniz. Mobil platformları için de yayınlanan program internet tarayıcıları içinde eklenti olarak yayınlanmakta.

hotspot-shield-vpn-windows-2

Hem bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz hemde Türkçe olarak kullanabileceğiniz uygulamanın tek bir dezavantajı var. O da ücretli sürüme geçmeniz için karşımıza çıkardığı uyarılar. Ayrıca uygulamayı kullanabilmeniz için ücretsiz üyelik istiyor. Uygulama engelleri kaldırdığı gibi bilgisayarınızdaki bilgilerin güvenliğini de sağlamakta.

Hotspot Shield VPN Ekran Görüntüleri

Hotspot Shield VPN Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.