İndir5 > Mobil > iOS > Hotspot Shield VPN İndir (iOS)

Hotspot Shield VPN İndir (iOS)

iPhone akıllı telefonlar ve iPad tabletlerinizden takip edilmeden özgürce internete girmek için kullanabileceğiniz bir uygulama.

10 Kasım 2016
Ücretsiz Türkçe 71.4 MB v.Son Sürüm
213
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Yasaklı Sitelere Girme Uygulaması

Hotspot Shield VPN uygulaması iPhone akıllı telefonlar ve iPad tabletler için geliştirilen ve adından da anlaşılacağı gibi bir VPN uygulamasıdır. Yani engellenmiş web sitelerine girmenizi sağlayan bir uygulama. Ülkemizde ara sıra yaşanan Facebook, Twitter, YouTube gibi sosyal ağ sitelerine yapılan engellemelerden dolayı iOS cihazınızda olmasını isteyebileceğiniz VPN uygulamaları arasında ilk sıralarda yer alan bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar


iPhone akıllı telefonlar ve iPad tabletlerinizdeki bu uygulama, Türkiye dışındaki bir ülkeden internete giriyormuşsunuz gibi gerekli ayarlamaları yaparak size engelleri kaldırır. Yani istediğiniz internet sitelerine iOS cihazınızdan özgürce erişim sağlayabilirsiniz. Hem mobil hemde PC platformları için yayınlanan uygulama internet tarayıcıları içinde eklenti olarak yayınlanmakta.

hotspot-shield-vpn-ios-2

Hem iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz hemde Türkçe olarak kullanabileceğiniz uygulamanın tek bir dezavantajı var. O da ücretli sürüme geçmeniz için karşımıza çıkardığı uyarılar. Ayrıca uygulamayı kullanabilmeniz için ücretsiz üyelik istiyor. Uygulama engelleri kaldırdığı gibi iOS cihazınızdaki bilgilerin güvenliğini de sağlamakta.

Hotspot Shield VPN Ekran Görüntüleri

Hotspot Shield VPN Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.