İndir5 > Mac > Hotspot Shield VPN İndir (Mac)

Hotspot Shield VPN İndir (Mac)

MAC OS X tablet ve bilgisayarlarınızdan takip edilmeden özgürce internete girmek için kullanabileceğiniz bir uygulama.

10 Haziran 2017
Ücretsiz İngilizce 14.7 MB
204
Sponsorlu Bağlantılar

Mac İçin Engelli Sitelere Giriş Programı

Mac işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilen Hotspot Shield VPN programı adından da anlaşılacağı gibi bir VPN programıdır. Yani engellenmiş web sitelerine girmenizi sağlayan bir program. Ülkemizde ara sıra yaşanan Facebook, Twitter, YouTube gibi sosyal ağ sitelerine yapılan engellemelerden dolayı Mac OS X tablet ve bilgisayarınızda olmasını isteyebileceğiniz VPN programları arasında ilk sıralarda yer alan bir program.

Sponsorlu Bağlantılar


Mac OS X tablet ve bilgisayarınızdaki bu program, ülkemiz dışındaki bir ülkeden internete giriyormuşsunuz gibi gerekli ayarlamaları yaparak size engelleri kaldırır. Yani istediğiniz internet sitelerine Mac OS X tablet ve bilgisayarınızdan özgürce erişim sağlayabilirsiniz. Hem mobil hemde PC platformları için yayınlanan program internet tarayıcıları içinde eklenti olarak yayınlanmakta.

hotspot-shield-vpn-mac-2

Hem Mac OS X tablet ve bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz hemde Türkçe olarak kullanabileceğiniz programın tek bir dezavantajı var. O da ücretli sürüme geçmeniz için karşımıza çıkardığı uyarılar. Ayrıca programı kullanabilmeniz için ücretsiz üyelik istiyor. Program engelleri kaldırdığı gibi Mac OS X tablet ve bilgisayarınızdaki bilgilerin güvenliğini de sağlamakta.

Hotspot Shield VPN Ekran Görüntüleri

Hotspot Shield VPN Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.