İndir5 > Windows > Hotspot Shield VPN İndir (Windows 10)

Hotspot Shield VPN İndir (Windows 10)

Windows 10 tablet ve bilgisayarlarınızdan takip edilmeden özgürce internete girmek için kullanabileceğiniz bir uygulama.

18 Mayıs 2017
Ücretsiz Türkçe 18.19 MB
321
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 İçin Yasaklı Sitelere Girme Uygulaması

Hotspot Shield VPN uygulaması Windows 10 işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilen ve adından da anlaşılacağı gibi bir VPN uygulamasıdır. Yani engellenmiş web sitelerine girmenizi sağlayan bir uygulama. Ülkemizde ara sıra yaşanan Facebook, Twitter, YouTube gibi sosyal ağ sitelerine yapılan engellemelerden dolayı Windows 10 tablet ve bilgisayarınızda olmasını isteyebileceğiniz VPN uygulamaları arasında ilk sıralarda yer alan bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar


Windows 10 tablet ve bilgisayarınızdaki bu uygulama, Türkiye dışındaki bir ülkeden internete giriyormuşsunuz gibi gerekli ayarlamaları yaparak size engelleri kaldırır. Yani istediğiniz internet sitelerine Windows 10 tablet ve bilgisayarınızdan özgürce erişim sağlayabilirsiniz. Hem mobil hemde PC platformları için yayınlanan uygulama internet tarayıcıları içinde eklenti olarak yayınlanmakta.

hotspot-shield-vpn-windows-10-1

Hem Windows 10 tablet ve bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz hemde Türkçe olarak kullanabileceğiniz uygulamanın tek bir dezavantajı var. O da ücretli sürüme geçmeniz için karşımıza çıkardığı uyarılar. Ayrıca uygulamayı kullanabilmeniz için ücretsiz üyelik istiyor. Uygulama engelleri kaldırdığı gibi Windows 10 tablet ve bilgisayarınızdaki bilgilerin güvenliğini de sağlamakta.

Hotspot Shield VPN Ekran Görüntüleri

Hotspot Shield VPN Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.