İndir5 > Mobil > Windows Phone > Hotspot Shield VPN İndir (Windows Phone)

Hotspot Shield VPN İndir (Windows Phone)

Windows Phone cihazlarınızdan takip edilmeden özgürce internete girmek için kullanabileceğiniz bir uygulama.

10 Kasım 2016
Ücretsiz Türkçe 5 MB v.Son Sürüm
210
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Yasaklı Sitelere Girme Uygulaması

Hotspot Shield VPN uygulaması Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilen ve adından da anlaşılacağı gibi bir VPN uygulamasıdır. Yani engellenmiş web sitelerine girmenizi sağlayan bir uygulama. Ülkemizde ara sıra yaşanan Facebook, Twitter, YouTube gibi sosyal ağ sitelerine yapılan engellemelerden dolayı Windows Phone cihazınızda olmasını isteyebileceğiniz VPN uygulamaları arasında ilk sıralarda yer alan bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar


Windows Phone cihazınızdaki bu uygulama, Türkiye dışındaki bir ülkeden internete giriyormuşsunuz gibi gerekli ayarlamaları yaparak size engelleri kaldırır. Yani istediğiniz internet sitelerine Windows Phone cihazınızdan özgürce erişim sağlayabilirsiniz. Hem mobil hemde PC platformları için yayınlanan uygulama internet tarayıcıları içinde eklenti olarak yayınlanmakta.

hotspot-shield-vpn-windows-phone-2

Hem Windows Phone cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz hemde Türkçe olarak kullanabileceğiniz uygulamanın tek bir dezavantajı var. O da ücretli sürüme geçmeniz için karşımıza çıkardığı uyarılar. Ayrıca uygulamayı kullanabilmeniz için ücretsiz üyelik istiyor. Uygulama engelleri kaldırdığı gibi Windows Phone cihazınızdaki bilgilerin güvenliğini de sağlamakta.

Hotspot Shield VPN Ekran Görüntüleri

Hotspot Shield VPN Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.