İndir5 > Blog > Instagram Zoom Özelliğini Duyurdu

Instagram Zoom Özelliğini Duyurdu

Artık Instagram’daki resimleri iki parmağınız ile yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Instagram’ın bu yeni özelliği resmi olarak duyuruldu.

1 Eylül 2016
191
Sponsorlu Bağlantılar

Instagram’a Zoom Özelliği Geldi

Bir sosyal medya platformu olan ve sadece fotoğraf paylaşılabilen bu platform bildiğiniz gibi alanında dünyanın en popüler platformu. Gerek bilgisayarlar için gerekse mobil cihazlar için program ve uygulamaları yayınlanan bu uygulamada – ki kullananlar daha iyi bilirler – resimleri zoom yapma özelliği yoktu. Ama Instagram bu duruma bir son verdi ve resmi olarak zoom yapma özelliğini duyurdu.

Sponsorlu Bağlantılar


Bir süre önce Story Mode yani Hikaye Modu özelliğini duyuran Instagram, hemen ardından yine yeni bir özelliği ile karşımızda. Sürekli kendini geliştirmek için kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda yeni özellikler ekleyen Instagram, bakalım ilerleyen zamanlarda hangi özellikleri ile karşımıza çıkacak. Profil fotoğraflarını dahi zoom yapabileceğiniz bu özellik ile Instagram’daki bütün fotoğrafları yakınlaştırabilirsiniz.

Instagram Zoom Özelliğini Duyurdu

Aslında bu özelliğin geleceği biliniyordu ve Instagram kullanıcıları bu özelliğin çıkmasını bekliyorlardı. Yani aslında geç kalmış bir özellik diyebiliriz.Bu özellik ilk olarak iOS platformu için aktif edilecek. Sonrasında Android platformu da bu özellik ile tanışacak.

Android Instagram İndir

iOS (iPhone, iPad ve iPod touch) Instagram İndir

Windows Phone Instagram İndir

Windows 10 Mobile Instagram İndir

Instagram Zoom Yapma Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.