İndir5 > Windows > IZArc İndir

IZArc İndir

Bilgisayarlarınızda popüler ücretli programların deneme sürümlerini kullanmak yerine Türkçe ve ücretsiz bu programı kullanın.

23 Haziran 2017
Ücretsiz Türkçe 5.3 MB v.4.3
261
Sponsorlu Bağlantılar

Türkçe ve Ücretsiz Dosya Sıkıştırma Programı

IZArc programı ücretsiz bir dosya sıkıştırma programıdır. Üstelik Türkçe dil desteğine de sahip bu program ücretli popüler programların yerine rahatlıkla kullanılabilir. Bu program hemen hemen bütün sıkıştırma formatlarını desteklemektedir. Programın tasarımı modern ve kullanımı da oldukça basittir. Ayrıca kodlanmış dosyalara da erişebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Windows 10 dahil bütün Windows sürümlerinde sorunsuz çalışan program 256 bit AES şifreleme ile güvenliği sağlamakta. Üstelik .iso, .nrg, .bin ve .cdi formatlı imaj dosyalarını açmanıza dahi imkan tanıyor. Eğer hasar görmüş bir arşiv dosyanız varsa bu dosyayı onarma imkanınız da var.

IZArc windows-1

Program 7-ZIP, A, ACE, ARC, ARJ, B64, BH, BIN, BZ2, BZA, C2D, CAB, CDI, CPIO, DEB, ENC, GCA, GZ, GZA, HA, IMG, ISO, JAR, LHA, LIB, LZH, MDF, MBF, MIM, NRG, PAK, PDI, PK3, RAR, RPM, TAR, TAZ, TBZ, TGZ, TZ, UUE, WAR, XXE, YZ1, Z, ZIP, ZOO formatlarını desteklemektedir.

IZArc Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.