İndir5 > Windows > Java Runtime Environment İndir

Java Runtime Environment İndir

Java Runtime Environment (JRE) applet ve Java programlama dili ile yazılmış uygulamaları çalıştırmak için kütüphaneleri, Java Virtual Machine ve diğer bileşenleri sağlar.

12 Ağustos 2017
170
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 1 MB
Sistem : Windows 10, 8, 7, Vista, XP
Versiyon : 8 (Update 131)
Üretici : Oracle

Ücretsiz Java Programı

Java Runtime Environment sayesinde özellikle internet üzerinden çevrimiçi oyunları oynayabilirsiniz. Bir çok internet sayfasındaki içerikleri Java sayesinde görüntüleyebilirsiniz. Resimleri üç boyutlu olarak görüntüleme ve bilgisayar üzerinden chat ve sohbet gibi işlemleri Java ile gerçekeleştirebilirsiniz. Java’sız bir internet düşünülemez.

Sponsorlu Bağlantılar


Java Runtime Environment hemen hemen her bilgisayar için vazgeçilmez bir yazılımdır. Genellikle Java Virtual Machine denilen araç web tabanlı uygulamalar çalıştırmak için yardımcı olur ve görünmez teknolojinin en önemli parçalarından birisidir.

Java Runtime Environment

Hem çok güvenilir hemde çok gerekli bir programdır. Java Runtime Environment programı bilgisayarların yanı sıra akıllı telefonlar ve tabletler, Blu-Ray oynatıcılar, yazıcılar, navigasyon araçları, web kameraları, medikal ekipmanlar ve daha fazla cihazda kullanılmaktadır.


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.