İndir5 > Mobil > Android > Jimnastikçi İndir (Android)

Jimnastikçi İndir (Android)

Android cihazlarınızda jimnastikçi olarak yeteneklerini sergilemek ve olimpiyatlarda ülkeniz adına yarışıp altın madalya kazanmak bu oyunu indirin.

31 Temmuz 2017
Ücretsiz Türkçe Cihaza Göre Değişir v.Son Sürüm
107
Sponsorlu Bağlantılar

Jimnastikte Ülkenizi Temsil Edin

Android cihazlarınızda Jimnastikçi oyunu ile bir jimnastik sporcusu olarak olimpiyatlara katılıp ülkenizi temsil edebilirsiniz. Kendi ülkeniz adına yarışarak birinci olmaya çalışıyorsunuz. Jimsnastik antrenmanları yaparak olimpiyatlara hazırlanıp, altın madalyayı kazanmak için çalışın.

Sponsorlu Bağlantılar


Dünya çapında jimnastik sporcuları ile yarışmak için tecrübeli antrenörler ile çalışabiliyorsunuz. Jimnastik hareketleri üzerinde çalışarak mükemmel hareketler yapmaya çalışın. Sedece yarışmada değil, kıyafetten, makyaja kadar kendiniz karar verebiliyorsunuz.

Oyunda sakatlandığınız zaman doktor tedavisi görüyor, manikür ve pedikür gibi kişisel bakımlarını yapabiliyorsunuz. Spor salonuna giderek çalışmalar yapıyor, yan dönüşler, üçlü tam düzen, üçlü sıçrayış, geriye doğru yuvarlanma ve daha fazlası için sıkıca çalışıyorsunuz. Ayrıca yorucu bir günün ardından spada dinlenebiliyorsunuz.

Oyunda uygulama içi satın alma seçenekleri bulunuyor. Ayrıca reklam gösterimi de bulunuyor.

Android İçin Jimnastikçi Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.